300 faktów Ziemia

300 faktów Ziemia - Clare Oliver | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clare Oliver
WYMIAR
3,13 MB
NAZWA PLIKU
300 faktów Ziemia.pdf
ISBN
5394712112734

OPIS

Poznaj zjawiska i mechanizmy, które rządzą naszą planetą!Oto 300 ekscytujących faktów dotyczących budowy Ziemi, oceanicznych głębin i zjawisk pogodowych. Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi. Pomogą ci w tym wspaniałe zdjęcia i zabawne rysunki.

Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi. Pomogą ci w tym wspaniałe zdjęcia i zabawne rysunki. Oto 300 ekscytujących faktów dotyczących budowy Ziemi, oceanicznych głębin i zjawisk pogodowych.

Pomogą ci w tym wspaniałe zdjęcia i zabawne rysunki. 300 faktów Ziemia Peter Riley Clare Oliver Poznaj zjawiska i mechanizmy, które rządzą naszą planetą! Oto 300 ekscytujących faktów dotyczących budowy Ziemi, oceanicznych głębin i zjawisk pogodowych. Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi. Sprawdź niskie ceny i kup 300 faktów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI