Sekrety Świętego Mikołaja

Sekrety Świętego Mikołaja - Helene Briere-Haquet | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helene Briere-Haquet
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Świętego Mikołaja.pdf
ISBN
7468702945433

OPIS

Moje drogie dziatki!Właśnie się dowiedziałem, że ma powstać nowa książka o Świętym Mikołaju.To oczywiście doskonały pomysł, bo jestem niezwykle fascynującą postacią!Boję się jednak, że jeśli tego zadania podejmą się dorośli, to znów naopowiadają o mnie niestworzonych rzeczy…Podobno niektórzy z nich twierdzą nawet, że nie istnieję!Dlatego pragnę Wam przekazać swoją osobistą sekretną księgę, dzięki której odkryjecie wszystkie moje tajemnice…Święty Mikołaj

W proponowanym dzieciom spektaklu pojawia się oprócz treści okazjonalnych tematy ponadczasowe, takie jak serdeczny stosunek do najbliższego otoczenia, przyjaźń i wzajemna pomoc. ... „Sekret Świętego Mikołaja" opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa, które za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Damy rade dobić 10.000 ŁAPEK? :D OBSERWUJ NA INSTAGRAMIE: http://instagram.com/dolareq :3 polecam! SUPER NAGIE ZDJĘCIA NA SNAPCHACIE: dolary_plynoRox, Sh... Moje drogie dziatki Właśnie się dowiedziałem że ma powstać nowa książka o Świętym Mikołaju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI