Niezbędnik nastolatka. Dziennik

Niezbędnik nastolatka. Dziennik - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,20 MB
NAZWA PLIKU
Niezbędnik nastolatka. Dziennik.pdf
ISBN
6932588946876

OPIS

Niezbędnik nastolatka. Dziennik to fantastyczna okazja do utrwalenia przemijającego czasu. Zawartość książki obejmuje czas przełomu roku 2017 i 2018 zgodnie z kalendarzem szkolnym. Każda nastolatka opisze więc swoje przeżycia, przygody znajomych i przyjaciół zarówno wakacyjnych jak i tych, z którymi kontaktuje się w ciągu roku szkolnego. Jest to nietypowy dziennik, bowiem dzięki formule kalendarzowej – pełnej zabawnych komentarzy do rzeczywistości – oraz bardzo nowoczesnej formule graficznej – może stanowić zarówno notes jak i pamiątkę na przyszłość.Seria NIEZBĘDNIK NASTOLATKA to dwie książki na luzie: DZIENNIK I WPISOWNIK, które są świetną pozycją dla każdego nastolatka. Doskonałe na krótką przerwę i długi weekend czy wakacje. Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Niezbędnik nastolatka. Wpisownik z gumką.

Śląska 18a tel.: 32 422 71 17 email: [email protected] Książka Niezbędnik każdego chłopaka. Jak ogarnąć dojrzewanie autorstwa Wilkinson Phil , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 14,72 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI