Fisher Price Rosnę - miarka z zagadkami

Fisher Price Rosnę - miarka z zagadkami - Urszula Kozłowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Urszula Kozłowska
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Rosnę - miarka z zagadkami.pdf
ISBN
9625796175020

OPIS

„Rosnę”- miarka z zagadkami to bardzo nietypowa książeczka. Zawiera zagadki o zwierzątkach i ich portrety do pokolorowania. Można ją też rozwinąć i zawiesić na ścianie, gdyż na odwrocie książeczki znajdują się nie tylko zabawne obrazki, ale również miarka do kontrolowania wzrostu dziecka.

Miarka z zagadkami autorstwa Kozłowska Urszula , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 13,48 zł . Przeczytaj recenzję Rosnę.

Można ją też rozwinąć i zawiesić na ścianie, gdyż na odwrocie książeczki znajdują się nie tylko zabawne obrazki, ale również miarka do ... „Rosnę"- miarka z zagadkami to bardzo nietypowa książeczka. Zawiera zagadki o zwierzątkach i ich portrety do pokolorowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI