Cuda świata. Odkrywanie świata

Cuda świata. Odkrywanie świata - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Cuda świata. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
2734786887587

OPIS

Jakie zabytki zaliczamy do siedmiu cudów świata? Kto zbudował Wielki Mur Chiński? Dlaczego wieża w Pizie się pochyla? W jaki sposób Statua Wolności przepłynęła z Paryża do Nowego Jorku? Jak powstała wieża Eiffla? Co kryje w sobie niezwykłe mauzoleum Tadź Mahal? Kto zbudował Machu Picchu?Odpowiedzi na te pytania - i wiele innych ciekawostek - znajdziesz w tej bogato ilustrowanej książce.W serii Odkrywanie świata: Mitologie, Wielkie odkrycia, Egipt starożytny, Morze, Wulkany, Las, Wynalazki, Cuda świata, Średniowiecze, Ekologia, Dinozaury, Zwierzęta, Przyroda.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Cuda świata Autor: Emilie Beaumont , Marie-Laure Bouet , Philippe Simon Jakie zabytki zaliczamy do siedmiu cudów świata Kto zbudował Wielki Mur Chiński Dlaczego wieża w Pizie się pochyla W jaki sposób Statua Wolności przepłynęła z Paryża do Nowego Jorku Jak powstała wieża Eiffla Co kryje w sobie niezwykłe mauzoleum Tadź Mahal... Informacje o Cuda świata Odkrywanie świata - 7153176558 w archiwum Allegro.

Na przestrzeni Książka Cuda świata. Odkrywanie świata autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI