Atlas świata do kolorowania

Atlas świata do kolorowania - Giulia Lombardo (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia Lombardo (ilustr.)
WYMIAR
4,34 MB
NAZWA PLIKU
Atlas świata do kolorowania.pdf
ISBN
7513671661007

OPIS

Przeglądając strony tego atlasu do kolorowania, będziesz mógł odwiedzić różne kontynenty, kraje i regiony. Poznasz żyjące tam zwierzęta, zobaczysz, jak wyglądają słynne zabytki i inne charakterystyczne dla tych miejsc obiekty. Możesz bawić się, rozpoznając i znajdując różne obiekty, a także kolorując je, by w ten sposób ożywić i upiększyć zawarte w atlasie mapy.Przygotuj więc kredki i ruszaj w fascynującą podróż dookoła świata!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Atlas świata do kolorowania to rewelacyjna zabawa połączona z nauką. Bawcie i uczcie się wspólnie z waszymi pociechami. Kup teraz na Allegro.pl za 27,44 zł - LOMBARDO ATLAS ŚWIATA DO KOLOROWANIA z miasta Bielsko-Biała.

Poznasz żyjące tam zwierzęta, zobaczysz, jak ... Atlas świata do kolorowania (Giulia Lombardo ilustr). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Atlas świata do kolorowania to rewelacyjna zabawa połączona z nauką.

POWIĄZANE KSIĄŻKI