Wieża / Podróż / Wycieczka

Wieża / Podróż / Wycieczka - Dorota Gellner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
9,1 MB
NAZWA PLIKU
Wieża / Podróż / Wycieczka.pdf
ISBN
8957315936522

OPIS

Ta książeczka zawierająca trzy wierszowane opowieści zachwyci młodych czytelników. Dorota Gellner to poetka i autorka wielu książek dla dzieci, programów telewizyjnych, słuchowisk radiowych oraz bajek muzycznych. Jej wiersze to zaproszenie najmłodszych do świata poezji.

To właśnie tam znajduje się drewniana wieża widokowa na wzgórzu Zawadna (Zawodna) należącym do Korony Kaczawskiej w Krainie Wygasłych Wulkanów. Z tego co słyszeliśmy, jest to jeden z najlepszych punktów widokowych na Pogórzu Kaczawskim.

Sprawdź! Kup WIEŻA / PODRÓŻ / w kategorii Bajki i wierszyki taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz sam! Informacje o WIEŻA / PODRÓŻ / WYCIECZKA - 7987160213 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI