Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto

Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto - Pierdomenico Baccalario | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 7. Ukryte miasto.pdf
ISBN
9470416785101

OPIS

Kontynuacja bestsellerowej serii powieści Ulysses Moore!Wenecja. W starej belce pod sufitem Domu Bazgrołów, w którym matka Anity właśnie prowadzi prace konserwatorskie, dziewczynka znajduje zeszyt książkę z rysunkami i dziwnymi zapiskami szyfrem. Kiedy otwiera zeszyt i natrafia na rysunek, ulega dziwnemu wrażeniu, że ktoś z tego rysunku ją obserwuje... Ale nie tylko to: rysunki są przeplatane notatkami zapisanymi tajemniczymi znakami, takimi samymi, jakich użył w swoich dziennikach Ulysses Moore. Jest tylko jeden sposób na wyjaśnienie, co te symbole oznaczają i jaki jest związek książki znalezionej przez Anitę z autorem z Kilmore Cove: dotrzeć do ukrytego miasteczka w Kornwalii i zwrócić się o pomoc do Julii, Jasona i Ricka...CIEKAWOSTKA! Obwoluta jest jednocześnie planszą do gry!

Ukryte miasto Moore Ulysses - 5840002131 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-12-14 - cena 14,59 zł Kontynuacja bestsellerowej serii powieści Ulysses Moore! Wenecja.

(Audiobook) - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty. Ulysses Moore.

POWIĄZANE KSIĄŻKI