Litery

Litery - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,97 MB
NAZWA PLIKU
Litery.pdf
ISBN
7277844571109

OPIS

Ta seria książeczek z kolorowymi ilustracjami została opracowana z myślą o najmłodszych.Dzieci będą mogły poznać nowe słowa i liczyć do 10.Przed nimi wspaniała przygoda – nauka poprzez zabawę!W serii: Na wsi, W drogę, Liczby, Litery.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. z o.o.

Wszystkie książki opublikowane przez Wielkie Litery zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach osób starszych lub niedowidzących: cechują się większą, starannie dobraną czcionką, przejrzystym składem, który nie nadwyręża wzroku, oraz silniejszym niż w ... Łatwo konwertuj tekst pomiędzy różnymi opcjami formatu liter w tekście: małe litery, WIELKIE LITERY, Litery jak w zdaniu, Pierwsza Litera Wyrazu Pisana Wielką Literą (Jak Nazwy Własne) i LiTeRy pIsAnE NaPrZeMiEnNiE Losowe karty - Rozdaj losowo karty z potasowanej talii. Produkujemy litery reklamowe, kasetony i litery świecące. Produkujemy litery przestrzenne od 25 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI