Komórka (książka audio)

Komórka (książka audio) - Stephen King | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
Komórka (książka audio).pdf
ISBN
1527957878250

OPIS

Do autora komiksów Claya Riddella wreszcie uśmiechnęło się szczęście - udało mu się podpisać w Bostonie lukratywny kontrakt wydawniczy. Wracając ze spotkania, jest świadkiem dziwnego zdarzenia. Kupująca lody kobieta i dwie nastolatki wpadają w krwiożerczy szał. Szybko okazuje się, że nie tylko one. Ulice zapełniają się bełkoczącymi ludźmi, przechodnie bez powodu rzucają się na siebie, z nieba spadają samoloty. Clay z przerażeniem obserwuje, że szaleństwo ogarnia tych, którzy używali telefonów komórkowych. Chaos błyskawicznie ogarnia kraj. Nie minie wiele godzin, by z cywilizacji, jaką znamy, pozostała ruina. Gdzieś poza Bostonem znajdują się żona i syn Riddella. Piesza wędrówka do nich będzie prawdziwym koszmarem. Jedynym bezpiecznym miejscem jest centrum stanu Maine, obszar znajdujący się poza zasięgiem telefonii komórkowej. Ostatnia enklawa ludzkości, czy przemyślnie skonstruowana pułapka?

Przeczytaj recenzję Komórka. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zapraszamy do księgarni internetowej swiatksiazki.pl.

Elegancko ubrana kobieta i dwie nastolatki wpadają w krwiożerczy szał. Książki: Mikrobiologia, Cytologia, Wirusologia, Biologia komórki w Księgarni Internetowej PWN. ️ Wszystkie książki i multimedia z kategorii Mikrobiologia, Cytologia, Wirusologia, Biologia komórki w atrakcyjnych cenach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI