John Lennon. Ilustrowana biografia

John Lennon. Ilustrowana biografia - Yoko Ono Lennon | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yoko Ono Lennon
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
John Lennon. Ilustrowana biografia.pdf
ISBN
4918906631924

OPIS

Przedmowę do tej książki napisała jego żona - Yoko Ono. W 70. rocznicę urodzin genialnego artysty poznaj życie człowieka, który zmienił nie tylko historię muzyki.Ta książka to życie słynnego Beatlesa zapisane na fotografiach. Poznaj Johna Lennona, przebieg jego kariery, momenty największych triumfów i zwątpień. Na 260 stronach książki zamieszczono ponad setkę ilustracji. Nie wszystkie pochodzą z gazet i obiektywów słynnych fotografów – część z nich pochodzi z prywatnego archiwum Johna i Yoko. Zdjęcia pokazują Lennona takim, jakim był i takim, jakim chciał być widziany."Jak powiedział John, „Życie jest tym, co przydarza ci się podczas gdy jesteś zajęty planowaniem”. Życzę dobrej zabawy podczas podróży z Johnem przez jego doświadczenia, pokazane na kartach tej książki. Czytelnik przekona się, iż życie jego odzwierciedlało powyższe stwierdzenie. Choć marzył o tym, żeby pewnego dnia zamieszkać w Kornwalii, jego życie potoczyło się w sposób, którego nikt nie był w stanie przewidzieć. Oglądając tę różnorodna kolekcję zdjęć, odruchowo szukam jego spojrzenia. Na niektórych fotografiach widać, że w bardzo trudnych sytuacjach stara sie trzymać fason. Zawsze jednak miał ten błysk w oku, który nigdy nie pozwolił mu się poddać.Miłej lektury!"Z wyrazami miłości, Yoko, 2009 rok

rocznicę urodzin genialnego artysty poznaj życie człowieka, który zmienił nie tylko historię muzyki.Ta książka to życie słynnego Beatlesa zapisane na fotografiach. Poznaj Johna Lennona, przebieg jego kariery, momenty największych triumfów i zwątpień.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r John Lennon. Ilustrowana biografia Yoko Ono Lennon John Blaney Przedmowę do tej książki napisała jego żona - Yoko Ono.

POWIĄZANE KSIĄŻKI