Wielka księga zagadek

Wielka księga zagadek - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,27 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga zagadek.pdf
ISBN
3824383533459

OPIS

Ta książka aż kipi od labiryntów, zagadek, gier oraz zadań typu „połącz kropki” czy „znajdź różnice”.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! "Wielka księga zagadek" to zbiór ponad 150 wierszowanych, zabawnych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym zagadek, które mogą stanowić oryginalną i ciekawą inspirację zarówno dla rodziców, jak i przedszkolnych pedagogów. Wielka księga zagadek już od 15,73 zł - od 15,73 zł, porównanie cen w 19 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wielka księga zagadek Wielka księga zagadek Arkadiusz Maćkowiak ...

I to nie byle jakich! Są wśród nich m.in. labirynty, wykreślanki, sudoku, kolorowanki, zadania matematyczne, łamigłówki ... Opis książki Wielka księga zagadek - praca zbiorowa Lubisz zgadywanki i wierszyki? Sięgnij po Wielką księgę zagadek! Znajdziesz tutaj ponad 150 wierszowanych zagadek pełnych ciekawostek i humoru! Zagadki rozwijają wyobraźnię i zachęcają do samodzielnego myślenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI