Tajemnicze księżniczki

Tajemnicze księżniczki - Khoa Le | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khoa Le
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnicze księżniczki.pdf
ISBN
4259245601481

OPIS

To opowieść o odległym królestwie w którym mieszka sześć tajemniczych księżniczek.Jedna z nich, za każdym razem kiedy widzi niegrzeczne dziecko, złość w niej narasta, aż zmienia się w groźnego, ziejącego ogniem smoka, którzy wszystko niszczy…Pozostałe księżniczki muszą ją więc uspokoić.Oto niezwykła współczesna baśń – Khoa Le jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji.

Co się wydarzyło na jachcie? @dioxyna wprost.pl #swiat #dubaj #prawaczlowieka #zea. Human Rights Watch domaga się od władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich natychmiastowego ujawnienia miejsca pobytu szejki Latify bin Mohammad al-Maktoum, córki premiera ZEA.

Jedna z nich, za każdym razem kiedy widzi niegrzeczne dziecko, złość w niej narasta, aż zmienia się w groźnego, ziejącego ogniem smoka, którzy wszystko niszczy… Pozostałe księżniczki muszą ją więc uspokoić. Tajemnicze KSIĘŻNICZKI daleko odbiegają od utartych schematów. Nie sposób oderwać oczu od szaty graficznej, stworzonej przez Khoę Le.

POWIĄZANE KSIĄŻKI