Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z

Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,13 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z.pdf
ISBN
3003607381042

OPIS

Mody nie należy się uczyć… trzeba ją tworzyć!W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o stylu i tendencjach –od A do Z! Musisz tylko sama spróbować: wymyślaj, rysuj z szablonami, koloruj i uzupełniaj naklejkami – przed tobą mnóstwo stron świetnej zabawy.Moda nie będzie już miała przed tobą sekretów!

Data zakończenia 2017-08-18 - cena 19,84 zł Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

Pierwsza Akademia Mody. Twoja kolekcja od A do Z Książka Pierwsza Akademia Mody! Twoja kolekcja od A do Z - Praca zbiorowa Mody nie należy się uczyć trzeba ją tworzyć!W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o stylu i tendencjach od A do Z! Musisz tylko sama spróbować: wymyślaj, rysuj z szablonami,...

POWIĄZANE KSIĄŻKI