Humf i bąbelkowe szaleństwo

Humf i bąbelkowe szaleństwo - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,5 MB
NAZWA PLIKU
Humf i bąbelkowe szaleństwo.pdf
ISBN
7975752776651

OPIS

Humf to najprawdziwszy futrzak.Jest mały, okrąglutki, cały fioletowy i bardzo, ale to bardzo kudłaty.Książeczka z jego przygodami - urozmaicona elementami dotykowymi - spodoba się wszystkim dzieciakom!Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności".

10 stron. Wydawnictwo Firma księgarska J&K Olesiejuk.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Humf i bąbelkowe szaleństwo / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 11,24 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych. W serii ukazały się: "Humf i bąbelkowe szaleństwo", "Humf i buty na niepogodę" oraz "Humf na tropach straszności". Przesympatyczny kosmaty Humf to postać znana dzieciom z książeczek i filmów animowanych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI