24 przedświąteczne opowieści z całego świata

24 przedświąteczne opowieści z całego świata - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,3 MB
NAZWA PLIKU
24 przedświąteczne opowieści z całego świata.pdf
ISBN
7080107817127

OPIS

24 opowieści z całego świata – po jednej na każdy grudniowy wieczór, aż do tego zupełnie wyjątkowego – wigilijnego. Oczekuj nadejścia Gwiazdki, przemierzając kolejne kraje!W serii: „24 przedświąteczne opowieści”, „24 zabawne przedświąteczne opowieści”.

Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, bajki.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Czytaj najnowsze informacje i oglądaj wideo w portalu informacyjnym TVN24! U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata, relacje na żywo i wiele więcej. Opowieści z końca świata" to lekka i przyjemna lektura, która przyziemnym językiem opisuje najróżniejsze zakątki ziemi. Książka jest pełna ciekawostek kulturowo - językowych, które chwilami bywają zabawne i naprawdę zadziwiające.

POWIĄZANE KSIĄŻKI