Zimowe zadania dla dziewczynek

Zimowe zadania dla dziewczynek - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Zimowe zadania dla dziewczynek.pdf
ISBN
3224705709948

OPIS

Nadchodzi zima! Długie, zimowe wieczory oraz czas oczekiwania na Boże Narodzenie umili dzieciom ta niezwykła książeczka z zadaniami, pełna kolorowanek i zagadek.Rysując, kolorując, odnajdując różnice między obrazkami oraz rozwiązując proste zadania maluchy kreatywnie spędzą czas i przygotują się na nadejście Świętego Mikołaja.W serii znalazły się tytuły: Zimowe zadania dla dziewczynek oraz Zimowe zadania dla chłopców.

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: ... Księgarnia Współczesna » Zimowe zadania dla dziewczynek.

20,00 zł ... Zimowe karty z zadaniami Zimowe karty pracy z zadaniami. To zestaw 26 kart do zabawy z zimowymi zadaniami do rozwiązywania, liczenia, wycinania, wyklejania i rysowania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI