Z legend dawnego Egiptu

Z legend dawnego Egiptu - Bolesław Prus | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
Z legend dawnego Egiptu.pdf
ISBN
6391833720716

OPIS

" Z legend dawnego Egiptu" Bolesława Prusa to lektura z sugerowanego przez nową podstawę programową spisu utworów literackich do omawiania w gimnazjum.

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9833 razy. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką? Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Lista pytań z lektury Z legend dawnego Egiptu.

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Z legend dawnego Egiptu Z legend dawnego Egiptu - Czas i miejsce akcji. Miejscem, w którym rozgrywają się wszystkie opisane wydarzenia, jest pałac faraona w Tebach w Starożytnym Egipcie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI