Uniwersytet 3-latka

Uniwersytet 3-latka - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
Uniwersytet 3-latka.pdf
ISBN
5644704297914

OPIS

Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Poziom trudności zadań jest dostosowany do wieku dziecka, tak by kolorując, rysując po śladzie, szukając różnic czy klasyfikując elementy według wybranych cech, mogło ono rozwijać różne umiejętności: spostrzegawczość, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie i wyobraźnię. Pod każdym ćwiczeniem znajdują się wskazówki dla rodziców.

Czas kiedy placówki przedszkolne i szkolne są zamknięte wykorzystujemy na zrobienie czegoś dobrego dla Dzieci. Zaangażowaliśmy się w projekty edukacyjne w różnych częściach naszego kraju.

Przeczytaj recenzję Uniwersytet 3-latka. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Uniwersytet 3-latka Elżbieta Lekan Joanna Myjak (ilustr.) Ta seria książek z ciekawymi zadaniami oraz naklejkami i wkładkami do wycięcia pomoże dziecku utrwalić podstawową wiedzę potrzebną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej. Uniwersytet 3-latka - W książeczkach z tej serii dzieci znajdą zadania przygotowujące do nauki pisania i czytania kształtujące spostrzegawczość logiczne myślenie przekazujące wiedzę o świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI