Na plaży Chesil (książka audio)

Na plaży Chesil (książka audio) - Ian McEwan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ian McEwan
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Na plaży Chesil (książka audio).pdf
ISBN
4337069062886

OPIS

Najnowszy bestseller autora „Pokuty” i „Dziecka w czasie”. Niezwykle subtelna opowieść o nocy poślubnej u progu rewolucji seksualnej. O tym, ile w życiu znaczą niewypowiedziane słowa i nieuczynione gesty Czerwiec 1962 roku. Para nowożeńców przybywa do hoteliku na południowym wybrzeżu Anglii, aby spędzić tam noc poślubną. Florence, córka biznesmena i filozofki, jest utalentowaną skrzypaczką marzącą o założeniu własnego kwartetu smyczkowego. Edward to zdolny absolwent historii, interesujący się wpływem wielkich ludzi na kształt dziejów. Oboje z niepokojem myślą o chwili, gdy skonsumują swoje małżeństwo - ona boi się fizycznego zbliżenia, on obawia się, że nie sprosta czekającemu go zadaniu. Niemożność pokonania barier, nieumiejętność rozmowy o wspólnych problemach, doprowadzą do dramatu... Książkę czyta Marian Opania.

Przesyłka polecona: 7.90 zł ... ISBN: 978-83-8125-366-6. Wydawca: Biblioteka Akustyczna.

Florence, córka biznesmena i filozofki, jest utalentowaną skrzypaczką marzącą o założeniu własnego kwartetu smyczkowego. ♫Audiobook w formacie MP3. NA PLAŻY CHESIL - Ian McEwan.

POWIĄZANE KSIĄŻKI