Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka

Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka - Emilie Beaumont | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
3,65 MB
NAZWA PLIKU
Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka.pdf
ISBN
3092168787424

OPIS

Julia znalazła w skrzyni stroje klauna i magika, które mama kupiła jej na przedstawienie w przedszkolu. Teraz zaprasza swoją przyjaciółkę Alinkę zabawy. Przed wami Julia w roli magika!Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami, a potem odpowiedz na pytania Julii. Ty także możesz bawić się z dziewczynkami przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Ninę, Lizę i Lilę, Lolę, Zosię, Joasię, Klarę, Kamilę, Zuzię, Julię, Kasię a także ich przyjaciół.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. Julia bawi się w magika Mała dziewczynka (Christelle Mekdjian). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Przed wami Julia w roli magika! Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami, a potem odpowiedz na pytania Julii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI