Audrey Hepburn. Retrospektywa

Audrey Hepburn. Retrospektywa - Timothy Knight | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy Knight
WYMIAR
11,82 MB
NAZWA PLIKU
Audrey Hepburn. Retrospektywa.pdf
ISBN
7823293285358

OPIS

Nikt nie mógł być bardziej zaskoczony przebiegiem jej kariery filmowej niż ona sama. Dla młodej niedoszłej tancerki baletowej i modelki, słowa „gwiazda filmowa” nie miały żadnego znaczenia. Hollywood, zarówno jako miejsce na mapie czy pojęcie, nigdy nawet nie przeszło jej przez myśl.Audrey była z pewnością najbardziej kochaną gwiazdą Hollywood, wielbioną za jej pracę humanitarną i za jej karierę filmową, za wrodzony wdzięk i niepowtarzalny styl.Ta książka to rodzaj hołdu złożonego tej najniezwyklejszej z gwiazd, która zajmuje unikalne miejsce w sercach i umysłach kinomanów całego świata.Sylwetki wielkich artystów najlepiej przedstawić, prezentując ich dokonania. W tych pięknie wydanych albumach obok unikatowych zdjęć znajdują się szczegółowe informacje: fakty z życia gwiazd, ważne tytuły, daty i nazwiska. To inspirujące źródło wiadomości na temat wielkich postaci muzyki i filmu.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Audrey Hepburn. Retrospektywa - Knight Timothy - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Hollywood zarówno jako miejsce... - ISBN: 978-83-274-0196- Audrey Hepburn Retrospektywa (Timothy Knight).

POWIĄZANE KSIĄŻKI