Poznaję przyrodę. Książeczka sześciolatka

Poznaję przyrodę. Książeczka sześciolatka - Anna Wiśniewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Poznaję przyrodę. Książeczka sześciolatka.pdf
ISBN
7357259363330

OPIS

"Poznaję przyrodę" to książka zgodna z podstawą programową i przekazująca sześciolatkom wiedzę o polskiej przyrodzie, porach roku, roślinach i zwierzętach chronionych oraz krajobrazach. Naukę urozmaicają piękne naklejki, którymi dziecko uzupełnia ilustracje.W serii edukacyjnych książeczek dla sześciolatków ukazały się tytuły: "Uczę się liczyć", "Uczę się czytać", "Uczę się pisać", "Rysuję szlaczki", "Poznaję przyrodę".

Naukę urozmaicają piękne naklejki, którymi dziecko uzupełnia ilustracje. "Poznaję przyrodę" to książka zgodna z podstawą programową i przekazująca sześciolatkom wiedzę o polskiej przyrodzie, porach roku, roślinach i zwierzętach chronionych oraz krajobrazach. Naukę urozmaicają piękne naklejki, którymi dziecko uzupełnia ilustracje. Poznaję przyrodę to książka zgodna z podstawą programową i przekazująca sześciolatkom wiedzę o polskiej przyrodzie porach roku roślinach i zwierzętach chronionych oraz krajobrazach.

Okładka miękka Rok wydania 2013 Tytuł Poznaję przyrodę. Książeczka sześciolatka. Poznaję przyrodę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI