Najpiękniejsze baśnie

Najpiękniejsze baśnie - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,41 MB
NAZWA PLIKU
Najpiękniejsze baśnie.pdf
ISBN
2441787388655

OPIS

W tym tomie zebrano zarówno klasyczne, jak i współczesne bajki, popularne i te mniej znane.Dzięki pięknym ilustracjom dzieci z łatwością przeniosą się do magicznego świata, a po lekturze będą mogły sprawdzić swoją wiedzę i spostrzegawczość, rozwiązując bajkowe łamigłówki.

niedziela, 31 stycznia, 14:55 Biedny młynarz bardzo chce zaistnieć w oczach króla. Wmawia mu, że jego córka potrafi zmieniać słomę w złoto. Najpiękniejsze baśnie braci...

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Najpiękniejsze Baśnie już od 13,97 zł - od 13,97 zł, porównanie cen w 28 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Najpiękniejsze Baśnie" zawierają trzynaście ponadczasowych baśni, takich jak: Brzydkie kaczątko, Dziewczynka z zapałkami, Księżniczka na ziarnku grochu, Muzykanci z Bremy, Paluszek, Piękna i Bestia, Siedem kruków, Słowik, Stoliczku, nakryj się, Śpiąca królewna, Trzy małe świnki, Wilk i siedem koźlątek, Złota rybka. Najpiękniejsze baśnie braci Grimm (niem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI