Łamigłówki pod choinkę

Łamigłówki pod choinkę - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,80 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki pod choinkę.pdf
ISBN
5544637727778

OPIS

Barwnie ilustrowana książka z jedną dużą gumką do ścierania i 4 mniejszymi. Mnóstwo obrazków do pokolorowania, motywów do narysowania, łamigłówek do rozwiązania… Bożonarodzeniowa tematyka wprowadzi dzieci w atmosferę Świąt.

Udekoruj choinkę - po swojemu :) Sposób stawiania choinki, który znamy obecnie, stosowany jest od czasu, gdy drzewko świąteczne zawitało pod strzechy katolików. Zanim to się stało, wiele polskich domów ozdabiano stogami siana i podłaźniczkami, czyli ściętymi czubkami drzew iglastych, wieszanymi nad drzwiami i obok okien. Kolorowanki do druku dla dzieci.

Sprawdź nasze pozostałe książki i gry edukacyjne dla dzieci. Prezent pod choinkę dla gracza w 2019 roku. Dla wielu osób zakup prezentów dla miłośników gier wydaje się wyzwaniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI