Warszawa. Ballada o odradzającej się stolicy

Warszawa. Ballada o odradzającej się stolicy - Robert Maciej | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Maciej
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Warszawa. Ballada o odradzającej się stolicy.pdf
ISBN
5236136080410

OPIS

To było piękne miasto. Tętniące życiem, rozwijające się i radosne…Po nalotach z września 1939 roku, walkach w czasie powstania warszawskiego w 1944 roku, a przede wszystkim po podjętej po jego upadku, akcji planowego wyburzenia i spalenia miasta, której towarzyszyła zakrojona na szeroką skalę grabież mienia publicznego i prywatnego, wydawało się, że stolica Polski umarła.Jednak natychmiast po wycofaniu się Niemców do Warszawy powrócili jej mieszkańcy, a pośród morza ruin zaczęło kiełkować życie.Ten obraz odradzającego się miasta odnajdziemy na fotografiach oraz w artykułach prasowych i ogłoszeniach zamieszczanych w gazetach, które zebrano w tej książce.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Warszawa. Ballada o odradzającej się stolicy Robert Maciej To było piękne miasto.

Warszawa Ballada o odradzającej się stolicy - Robert Maciej porównanie cen w 10 sklepach, cena już od 25,14 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI