Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał

Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał.pdf
ISBN
7676453221310

OPIS

Ahoj, wilku morski!Wskocz na pokład Czerwonego Klejnotu i dołącz do jego wesołej załogi. Razem z piratami wyrusz na morze w poszukiwaniu skarbów i przygód.Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek, którymi można ozdobić swoje prace. Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania, czyli labirynty do pokonania, elementy do połączenia w pary, ilustracje do znajdowania różnic, obrazki do narysowania kratka po kratce, łamigłówki oraz trzy gry planszowe.

Każda książka z tej serii zawiera... Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na ... Świat Przygód Piraci Naklejkowy szał - opis wydawcy.

Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek, którymi można ozdobić swoje prace. Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania, czyli labirynty do pokonania, elementy do połączenia... Informacje o świat Przygód Piraci Naklejkowy Szał - 7225615829 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI