Do dzieła! Kolorowe wypychanki

Do dzieła! Kolorowe wypychanki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,98 MB
NAZWA PLIKU
Do dzieła! Kolorowe wypychanki.pdf
ISBN
5236319797077

OPIS

Przywitaj wiosnę z tą kolorową książeczką!Znajdziesz w niej wiele ciekawych zadań, po prostu wypchnij wszystkie elementy i przeczytaj instrukcję, jak stworzyć piękny wiosenny ogródek lub śliczne wiatraczki, którymi możesz bawić się z przyjaciółmi.Do niektórych projektów niezbędny będzie klej lub taśma klejąca. Przy niektórych zadaniach poproś o pomoc dorosłego!Do dzieła!

Do niektórych projektów niezbędny będzie klej lub taśma klejąca. Przywitaj wiosnę z tą kolorową książeczką!Znajdziesz w niej wiele ciekawych zadań, po prostu wypchnij wszystkie elementy i przeczytaj instrukcje, jak stworzyć piękny wiosenny ogródek lub śliczne wiatraczki, którymi możesz bawić się z przyjaciółmi. Do dzieła. Kolorowe wypychanki - opis książki: Przywitaj wiosnę z ta kolorową książeczką Znajdziesz w niej wiele ciekawych zadań po prostu wypchnij wszystkie elementy i przeczytaj instrukcję jak stworzyć piękny wiosenny ogródek lub śliczne wiatraczki którymi możesz bawić się z przyjaciółmi. Towar z kategorii OUTLET.

Opis i specyfikacja ... Książka Do dzieła!!! Kolorowe wypychanki autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Do dzieła!!! Kolorowe wypychanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI