Czytam po angielsku

Czytam po angielsku - Eleonora Barsotti | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eleonora Barsotti
WYMIAR
6,61 MB
NAZWA PLIKU
Czytam po angielsku.pdf
ISBN
5218118822705

OPIS

Seria czterech książeczek przygotowujących dzieci w wieku 5-7 lat do nauki języka angielskiego. Książeczki zawierają podstawowe słowa (Pierwsze słowa po angielsku), ponad 150 słów angielskich wraz z ich tłumaczeniem i wymową (Czytam po angielsku), ponad 100 słów do przetłumaczenia i zapisania (Piszę po angielsku) oraz ponad 50 całych zwrotów, pozwalających na początki konwersacji (Mówię po angielsku). Wszystkie książki ilustrowane są zabawnymi scenkami, które pomogą w opanowaniu podstaw języka angielskiego.

Witaj w sekcji czytania! Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku ... Ze zdziwieniem wyłapałam, że oni czytają 007 jako 'oh oh seven '. Przyznaję, że tak mi się to 007 (czytane po polsku 'zero') utarło, że jakbym miała to przeczytać po angielsku to też czytałabym jako zero /ˈzɪə.rəʊ/.

Nauka alfabetu po angielsku nie miałaby sensu, gdybyśmy nie posiedli umiejętności literowania, czyli spellingu. Sama nauka alfabetu w ... „Czytam po angielsku" to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI