Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat

Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat - Irene Merlini | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irene Merlini
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Ważne słówka. Koloruj, pisz i naklejaj. Marchewkowe zadania 3-6 lat.pdf
ISBN
1524680927704

OPIS

Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkamiMarchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom zapewnią im też wspaniałą zabawę!Czy chcesz poznać słowa opisujące świat, który cię otacza? Dzięki tej książeczce z kolorowymi naklejkami nauczysz się nowych wyrazów, które przydać się mogą w różnych sytuacjach: nad morzem i w górach, w szkole i w mieście.

Nowości, Bestsellery i Zapowiedzi. Sprawdź i Kup Teraz! Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkami Marchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom Marchewkowe zadania 3-6 lat.

Sprawdź i Kup Teraz! Pierwsze książeczki edukacyjne z naklejkami Marchewkowe zadania nie tylko pozwolą dzieciom ćwiczyć pisanie i liczenie, ale dzięki naklejkom i kolorowankom Marchewkowe zadania 3-6 lat. Ważne słówka | Irene Merlini, Valentina Bolco (ilustr.) | Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI