Teczka 4 latka

Teczka 4 latka - Tomasz Szokal | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Szokal
WYMIAR
7,75 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 4 latka.pdf
ISBN
1528698847178

OPIS

Teczka 4-latka jest wesoła, kolorowa, z nią przedszkole to przygoda, a nauka jest wniej taka, że nie znudzi przedszkolaka.Teczka czterolatka to:- cztery zeszyty: wiosenny, letni, jesienny i zimowy- ćwiczenia, zabawy i wycinanki- rozwijanie umiejętności obserwacji i kojarzenia- poznawanie zjawisk, zwierząt i przedmiotów z dalszego otoczenia- rozbudzanie w dziecku twórczego myślenia- kształtowanie jego wrażliwości- rozwijanie osobowości- galeria małych dzieł sztuki każdego czterolatkaTeczka czterolatka została dobrze przyjęta przez pedagogów i rodziców, którzy docenili jej liczne zalety.Małe dziecko pochłonięte świetną zabawą nie zdaje sobie sprawy, jak wiele w tym czasie poznaje, a dorosły ma możliwość obserwowania jego rozwoju i procesu uczenia się. Jednocześnie stanowi doskonałą pomoc dla pań przedszkolanek, które na co dzień pracują z naszymi dziećmi. Nasza TECZKA sprawia, że pobyt w przedszkolu jest dla czterolatka jeszcze większą przyjemnością.

Teczka czterolatka to: - cztery zeszyty: wiosenny, letni, jesienny i zimowy - ćwiczenia, zabawy i wycinanki - rozwijanie umiejętności obserwacji i kojarzenia - poznawanie zjawisk, zwierząt i przedmiotów z dalszego otoczenia - rozbudzanie w dziecku twórczego ... Książka Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję autorstwa Lekan Elżbieta , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

W teczce zabaw 4-latka z serii "Już się uczę!" znajdziecie znakomicie przygotowane książki do ćwiczeń, a także materiały do zabawy z dziećmi tj. karty memo i dwustronny plakat.Fantastyczna zabawa i ... Mam 4 latka Teczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI