Obserwacja i zabawa!

Obserwacja i zabawa! - Gabriel Cortina (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriel Cortina (ilustr.)
WYMIAR
5,54 MB
NAZWA PLIKU
Obserwacja i zabawa!.pdf
ISBN
8917405178183

OPIS

Obserwacja i zabawa – to ostatni z serii czterech zeszytów z naklejkami, które znakomicie łączą naukę z zabawą. W tym zeszycie dzieci mogą opanować podstawowe umiejętności i wiadomości o otaczającym je świecie, ćwiczyć pamięć oraz spostrzegawczość i logiczne myślenie.4 tytuły w kolekcji! Liczenie i Zabawa! Obserwacja i zabawa! Nauka i zabawa! Rysowanie i zabawa!

- ISBN: 978-83-274-2483-9 Książka Obserwacja i zabawa! 50 naklejek / PRACA ZBIOROWA, Olesiejuk, 8,98 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Obserwując dziecko podczas zabawy można ustalić między innymi czy występuje u niego dyspraksja, zaburzenia koordynacji wzrokowo-ruchowej, czy jest nadwrażliwe na dotyk, czy ma zaburzenia związane z układem przedsionkowym.6 W przytaczanej książce można znaleźć pytania diagnostyczne dotyczące rozwoju zabawy dziecka takie jak: - czy dziecko bawiło się samodzielnie? - czy dziecko bawiło się z innymi dziećmi? - czy dziecko jest twórcze podczas zabawy? - jakiego rodzaju zabawki ... Obserwacja i zabawa to ostatni z serii czterech zeszytów z naklejkami, które znakomicie łączą naukę z zabawą. W tym zeszycie dzieci mogą opanować podstawowe umiejętności i wiadomości o otaczającym je świecie, ćwiczyć pamięć oraz spostrzegawczość i logiczne myślenie.

W tym zeszycie dzieci mogą opanować podstawowe umiejętności Obserwacja i zabawa - Obserwacja i zabawa - to ostatni z serii czterech zeszytów z naklejkami które znakomicie łączą naukę z zabawą. W tym zeszycie dzieci mogą opanować podstawowe umiejętności i wiadomości o otaczającym je świecie ćwiczyć pamięć oraz...

POWIĄZANE KSIĄŻKI