Liczby

Liczby - Nik Afia (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nik Afia (ilustr.)
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Liczby.pdf
ISBN
1828455325669

OPIS

Dzieci zakochają się w tej pięknie ilustrowanej książeczce! Dzięki zamieszczonym w niej zadaniom i poleceniom bez trudu nauczą się liczyć do 20. Maluchy znajdą tu dziesięć scenek z życia codziennego, ćwiczenia dotyczące znajdowania i liczenia elementów oraz zadania sprawdzające spostrzegawczość.

Liczba fizyczna jest wynikiem porównania jakiejś wielkości z inną przyjętą za jednostkę miary. Wyniki lotto - wyniki aktualizowana zaraz po losowaniu. Wejdź i sprawdź czy wygrałeś! Materiał składa się z sekcji: "Liczby naturalne", "Największy wspólny dzielnik i najmniejsza wspólna wielokrotność".

p.n.e., ale Majowie nie rozprzestrzenili tej idei poza Amerykę Środkową. Liczbę i oznaczającą ją cyfrę zero wprowadzili Hindusi. Malowane Liczbami (Nonogramy) to logiczna łamigłówka o prostych zasadach, ale rozwiązaniu wymagającym odpowiedniej strategii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI