Byłem taki miły!

Byłem taki miły! - Jen Porter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jen Porter
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Byłem taki miły!.pdf
ISBN
1401025000688

OPIS

Seria uroczych książeczek, które w przystępny sposób pokazują najmłodszym dzieciom, jak zachowywać się w codziennych sytuacjach, w jaki sposób odnosić się do otaczających je osób i jak radzić sobie z emocjami.W serii:Byłem taki dzielny!, Byłem taki dobry!, Byłem taki miły!, Byłem taki grzeczny!

Jej wymiary to 145x195. Oprawa jest twarda. Kliknij i dołącz do zabawy ze społecznością Twoich Memów Sąsiedzi w szoku: To był taki miły, spokojny człowiek.

Tytuł ... Książka Byłem taki miły - Jen Porter Seria uroczych książeczek, które w przystępny sposób pokazują najmłodszym dzieciom, jak zachowywać się w codziennych sytuacjach, w jaki sposób odnosić się do otaczających je osób i jak radzić... Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Informacje o Byłem taki miły+dobry+dzielny+grzeczny- Jen Porter - 6311964650 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI