101 ciekawostek. Starożytny Egipt

101 ciekawostek. Starożytny Egipt - Niko Dominiguez | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niko Dominiguez
WYMIAR
11,52 MB
NAZWA PLIKU
101 ciekawostek. Starożytny Egipt.pdf
ISBN
8502591756884

OPIS

Poznaj historię starożytnego Egiptu, wielkiej cywilizacji, która pozostawiła po sobie wiele nierozwiązanych zagadek. Dowiedz się, dlaczego budowano piramidy, którzy faraoni byli najpotężniejsi i jak to możliwe, że niektóre mumie przetrwały do dziś w świetnym stanie. W książce znajdziesz najważniejsze informacje, zaskakujące fakty oraz ilustracje ukazujące życie starożytnych Egipcjan.W serii "101 ciekawostek" m.in.: Statki, Pociągi, Konie, Ludzkie ciało, Zwierzęta wodne, Piraci, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Samoloty, Dinozaury.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Starożytny Egipt - Poznaj historię starożytnego Egiptu wielkiej cywilizacji która pozostawiła po sobie wiele nierozwiązanych zagadek. Dowiedz się dlaczego budowano piramidy którzy faraoni byli najpotężniejsi i jak to możliwe że niektóre...

POWIĄZANE KSIĄŻKI