[OUTLET] STRATEGIE ZARZĄDZANIA UWAGĄ WE WSPÓŁCZESNYM RYNKUSGH

[OUTLET] STRATEGIE ZARZĄDZANIA UWAGĄ WE WSPÓŁCZESNYM RYNKUSGH Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,56 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] STRATEGIE ZARZĄDZANIA UWAGĄ WE WSPÓŁCZESNYM RYNKUSGH.pdf
ISBN
8699219266942

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Autor: ALUCHNA MARIA,PINDELSKI MIKOŁAJ Wydawca: SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA EAN: 9788373783195

Spowodowane jest to wieloma czynnikami, ale wydaje się, że najważniejszym Charakterystyka. We współczesnym świecie zasoby ludzkie (ZL) mają wpływ na wartość i konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Słowo strategia pochodzi od słów "stratós" znaczy "armia", natomiast "ágein" - "dowodzić". W pierwotnej wersji utożsamiane było jedynie ze sztuką wojenną. outlet24.pl to internetowy outlet posiadający w swojej ofercie ponad 10 000 mebli, lamp i dodatków do domu z rabatem do 90%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI