Raport Tarquina

Raport Tarquina - Robert Ludlum | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Ludlum
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Raport Tarquina.pdf
ISBN
6694225174357

OPIS

Na wyspie Parrish, u wybrzeży Wirginii, z dala od wścibskich oczu ulokowano pilnie strzeżony rządowy ośrodek psychiatryczny. To szpital dla byłych pracowników wywiadu, którzy są w posiadaniu ściśle poufnych informacji. Tak jak Hal Ambler z Wydziału Operacji Konsularnych, były agent, który zna wiele ważnych tajemnic państwowych. Jego szwankujący umysł stanowi więc zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Ambler jest leczony farmakologicznie i obserwowany. Istnieje jednak pewna zasadnicza różnica pomiędzy nim a pozostałymi pacjentami szpitala – wbrew temu, co twierdzą lekarze Ambler nie jest szalony. Musi więc jak najszybciej znaleźć sposób, by uciec ze szpitala, dowiedzieć się, kto go tam umieścił i odkryć prawdę o tym, kim był i dlaczego ktoś jest gotów zaryzykować wszystko, aby zobaczyć go martwego.

Opis treści. Na wyspie Parrish, u wybrzeży Wirginii, z dala od wścibskich oczu, ulokowano pilnie strzeżony rządowy ośrodek psychiatryczny. Raport Tarquina | | KSIĄŻKI \ Sensacja, kryminał, thriller \ Thriller | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek.

To szpital dla byłych pracowników wywiadu, którzy są w posiadaniu ściśle poufnych informacji. Raport Tarquina - Ludlum Robert tylko w CDP.PL za 26,99 zł. Zamów z darmową dostawą! Raport Tarquina od Robert Ludlum możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI