Mały Książę dla dzieci

Mały Książę dla dzieci - Antoine de Saint-Exupery | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
9,96 MB
NAZWA PLIKU
Mały Książę dla dzieci.pdf
ISBN
7039889403349

OPIS

Kto z nas nie zna Małego Księcia?Jego wymagającej róży i planety o trzech wulkanach? Jeśli na rysunku w tej skrzynce widzisz baranka, to znaczy, że możesz zostać jego przyjacielem.Narysujesz mu baranka?Oryginalna ponadczasowa opowieść z nowymi pięknymi ilustracjami.

— Tracą czas na szmacianą lalkę i ta lalka staje się dla nich bardzo ważna, i jeśli ktoś im ją zabierze, płaczą… „Mały książę" to genialna bajka dla dzieci i dla dorosłych, które więcej mówią o życiu, niż grube, uczone księgi. Bohater opowieści pochodzi z maleńkiej planety, na której były trzy wulkany (ten wątek może dziś zabrzmieć szczególnie aktualnie).

Odwiedza różne planety, na których spotyka bardzo specyficznych ludzi. 82% "Mały Książę" to utwór dla dzieci, młodzieży czy dorosłych? 83% "Mały Książę" to utwór dla dzieci, młodzieży czy dorosłych. 84% Kto powinien przeczytać książkę pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI