Magnus Million i szmaragdowa mgła

Magnus Million i szmaragdowa mgła - Jean-Philippe Arrou-Vignod | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-Philippe Arrou-Vignod
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Magnus Million i szmaragdowa mgła.pdf
ISBN
1198750953364

OPIS

Poznaj bohaterów nowej książki autora bestsellerowych Jaśków. Tym razem dla starszego rodzeństwa.Magnus Million to syn najbogatszego człowieka w Sylyrii, a do tego wielki śpioch. Musi zamieszkać w komnacie koszmarów - akurat w momencie, gdy w szkole zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy… Bo jak to możliwe, żeby grupa uczniów nagle zniknęła bez śladu? Czy ma to coś wspólnego z tajemniczą szmaragdową mgłą? Magnus musi stawić czoła potworom ze snów, a pomaga mu w tym Mimsy Pocket, najmniejszy ochroniarz świata.

Musi zamieszkać w komnacie koszmarów - akurat w momencie, gdy w szkole zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy… Bo jak to możliwe, żeby grupa uczniów nagle zniknęła bez śladu? Czy ma to coś wspólnego z tajemniczą szmaragdową mgłą? Magnus Million musi zamieszkać w komnacie koszmarów - akurat w momencie, gdy w szkole zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy… Magnus Million i szmaragdowa mgła Jean-Philippe Arrou-Vignod - informacje o książkach, sklep, księgarnia internetowa Magnus Million to syn najbogatszego człowieka w Sylyrii, a do tego wielki śpioch. Musi zamieszkać w komnacie koszmarów - akurat w momencie, gdy w szkole zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy… Bo jak to możliwe, żeby grupa uczniów nagle zniknęła bez śladu? Czy ma to coś wspólnego z tajemniczą szmaragdową mgłą? Magnus Million i szmaragdowa mgła | Arrou-Vignod Jean-Philippe | Znak.

Książka w bdb stanie. Poznaj bohaterów nowej książki autora bestsellerowych Jaśków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI