Z wykrywaczem po skarby czyli wszystko o poszukiwaniach

Z wykrywaczem po skarby czyli wszystko o poszukiwaniach - Thomas von Hohenkrug | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas von Hohenkrug
WYMIAR
7,62 MB
NAZWA PLIKU
Z wykrywaczem po skarby czyli wszystko o poszukiwaniach.pdf
ISBN
6765726146874

OPIS

Z wykrywaczem po skarby ma na celu odmitologizowanie poszukiwań jako dziedziny ekstremalnie trudnej, niebezpiecznej i wymagającej olbrzymiego doświadczenia czy bardzo drogiego sprzętu, niedostępnego laikom. Propaguje również rozsądne i przemyślane poszukiwania, a także ma stanowić pomoc dla początkujących eksploratorów, wskazując im zasady, jakimi powinni się kierować w lesie czy na polu. Znajdziecie tu szereg praktycznych i sprawdzonych rad dotyczących wyboru sprzętu a także miejsc i technik szukania. W książce tej każdy odnajdzie coś dla siebie, zarówno ten, kto dopiero zaczyna przygodę zwaną Poszukiwaniami, jak i osoba kultywująca owo hobby od lat. Poza kwestiami oczywistymi dla doświadczonych eksploratorów, Z wykrywaczem po skarby zawiera szereg szczegółów, które być może umknęły Waszej uwadze.Jest to książka napisana dla ludzi, których pomimo zimna, deszczu, a czasem nawet śniegu coś ciągnie do lasu, w ruiny czy na pola – i nie jest to bynajmniej chęć zysku! Niestraszna im niesprzyjająca pogoda, zdziwione spojrzenia innych a nawet skostniałe prawo, często stawiające poszukiwaczy na równi z groźnymi przestępcami. Chęć wyjścia poza zunifikowane społeczeństwo, przeżycia ciekawych przygód, odkrycia i zrozumienia dawnych historii, ludzi i miejsc jest w nich olbrzymia i godna podziwu.

Jestem już po rozmowach z muzeum „Guzika polnego", które to chce przyjąć i zabezpieczyć odkryte przeze mnie zabytki. Informacje o Z WYKRYWACZEM PO SKARBY - NA PREZENT !!! - 7226063064 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-10-09 - cena 39 zł Z wykrywaczem po skarby ma na celu odmitologizowanie poszukiwań jako dziedziny ekstremalnie trudnej, niebezpiecznej i wymagającej olbrzymiego doświadczenia czy bardzo drogiego sprzętu, niedostępnego laikom.

Sprzyja temu rozwój nowoczesnych technologii, które w postaci Internetu, ułatwiają nam szybki dostęp do informacji, sprzętu czy map. Z wykrywaczem po skarby czyli wszystko o poszukiwaniach | Hohenkrug Thomas | Tomasz Witkiewicz. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Z wykrywaczem po skarby czyli wszystko o poszukiwaniach - Tomas von Hohenkrug [KSIÄĹťKA] [Tomas von Hohenkrug] on Amazon.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI