Słownik obrazkowy francusko-polski

Słownik obrazkowy francusko-polski - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Słownik obrazkowy francusko-polski.pdf
ISBN
4980833630730

OPIS

Czy uczenie się słówek może być zabawą? Jak radzić sobie w obcym kraju bez znajomości języka? Z tym słownikiem obrazkowym i jedno, i drugie jest całkiem proste – wystarczy tylko wskazać palcem!- ponad 6000 haseł i zwrotów językowych oraz ponad 2400 kolorowych fotografii i ilustracji- tematyczny układ haseł- skorowidz wyrazów francuskich i polskichPo pobrania z Internetu program do nauki i wyszukiwania słówek

U nas także przykłady i wymowa. Nauka francuskiego Słownik obrazkowy francusko-polski - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Język francuski, najtańsze i najlepsze oferty. Książka Słownik obrazkowy na co dzień.

szufelka · śmietniczka. pelle à poussière. Informacje o , Słownik obrazkowy francusko polski - 4086404525 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI