Sen nocy letniej

Sen nocy letniej - Arne Dahl | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arne Dahl
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Sen nocy letniej.pdf
ISBN
1173270040115

OPIS

Szósta część cyklu o Drużynie A - jednostce specjalnej policji do zwalczania przestępczości międzynarodowejZbliża się noc świętojańska, czas urlopów. Jednak Drużynę A czeka intensywny tydzień. Jednemu z członków zostaje zarzucone dawno popełnione przestępstwo, a Sztokholm nawiedza seria tajemniczych zdarzeń. Pracująca w Szwecji polska pielęgniarka ginie od uderzenia siekierą, dyrektor programowy stacji telewizyjnej zostaje zastrzelony po premierze pilotażowego odcinka nowego reality-show, z głębin Riddarfjärden wypływa trup. Cała sprawa dotyka bezpośrednio policjantów z jednostki specjalnej."Dahl potrafi nie tylko budować wyszukaną fabułę, ale ma również rzadkie poczucie humoru, które idzie w parze z umiejętnością krytycznej obserwacji społeczeństwa z wyraźną dozą ironii".EXPRESSEN"Wciągająca lektura? Na pewno tak. Porywająca? Z pewnością. Lecz również nieszablonowa, skutecznie unikająca schematów. Arne Dahl to pisarz, który ma głowę na karku i umie sobie poradzić w każdej sytuacji".AFTONBLADET

Opracowanie lektury i krótkie streszczenie fabuły Sen nocy letniej CDA w jakości HD, lektorem lub napisami! Oglądaj już teraz! Login to your account. Remember Me Register a new account Lost your password? Sen nocy letniej.

Postać: Helena; Opis: akt I, sc. I; tłumaczenie Stanisław Egbert Koźmian.; Śpij, ja cię w moje ramiona obejmę (…). Koncercik na pożegnanie lata Sen Nocy Letniej - Teatr Dramatyczny Zapraszamy na spektakl Sen Nocy Letniej, który odbędzie się Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI