Pulpecja

Pulpecja - Małgorzata Musierowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Musierowicz
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
Pulpecja.pdf
ISBN
4926209329684

OPIS

Małgorzata Musierowicz - znakomita autorka wielu powieści, które uczą, bawią i wychowują. Seria jej książek "Jeżycjada" zjednała sobie już wiele serc młodych czytelników. Mnie jednak najbardziej zainspirowała "Pulpecja". Polecam ją wszystkim, nie tylko miłośnikom książek, ponieważ jestem pewna, iż każdy doświadczy z nią wiele pozytywnych emocji.Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą. Przyjaciółka i rodzina również nie przysparzają jej wielu powodów do radości. Czy Patrycja zda maturę? Czy wreszcie znajdzie szczęście w miłości? I kto okaże się jej wybrankiem? Tego wszystkiego dowiecie się po przeczytaniu tej wspaniałej książki.

Pulpecja, czyli Patrycja jest urocza i mądra, a na świat patrzy optymistycznie oczętami w kolorze lazurowego nieba. I wydaje się, że komu jak komu, ale jej nie powinno przydarzyć się nic szczególnego. Patrycja Borejko jest zwyczajną nastolatką, która oprócz rozterek sercowych przeżywa stres związany ze zbliżającą się maturą.

Tym bardziej, że dziewczynę mocno adorowaną przez płeć przeciwną, nie interesuje wielka miłość. PULPECJA?Pulpecja? jest ósmą częścią cyklu ?Jeżycjada?, autorstwa Małgorzaty Musierowicz, którego akcja rozgrywa się głównie na terenie poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Jej tytułową bohaterką jest Patrycja Borejko, córka Ignacego, filologa klasycznego i bibliotekoznawcy, wesoła i pewna siebie blondynka o lazurowych oczach, posiadająca powodzenie u płci przeciwnej. Pulpecja - Opis i dane produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI