O króliku, który chce zasnąć (książka audio)

O króliku, który chce zasnąć (książka audio) - Carl-Johan Forssen-Ehrlin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carl-Johan Forssen-Ehrlin
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
O króliku, który chce zasnąć (książka audio).pdf
ISBN
5809621772854

OPIS

Carl-Johan Forssén Ehrlin - szwedzki psycholog i specjalista w zakresie NLP (programowanie neurolingwistyczne), zajmuje się coachingiem i zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym. Jest autorem wielu książek.O króliku, który chce zasnąć to idealna propozycja dla rodziców mających problem z usypianiem swoich pociech, zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia. To innowacyjna i przełomowa publikacja, w której wykorzystano złożone techniki psychologiczne. Ta książeczka pomoże waszym dzieciom się odprężyć. Tekst należy czytać, stosując się do wskazówek autora, we wskazanych miejscach trzeba ziewać, zaznaczone kursywą zdania wypowiadać spokojnie i powoli, a pogrubioną czcionką zaakcentować. Ta opowiastka dociera do podświadomości dziecka - podświadomie odbiera ono sugestię, że należy spać. Zasypia szybciej i śpi spokojniej, a trudności z zasypianiem z dnia na dzień są coraz mniejsze.Książka została przetłumaczona na wiele języków, błyskawicznie uzyskała status bestsellera, doczekała się także swojego profilu na facebookui może się pochwalić ogromną liczbą sympatyków.

... O króliku, który chce zasnąć to idealna propozycja dla rodziców mających problem z usypianiem swoich pociech, zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI