Mały Książę (Lektura z opracowaniem)

Mały Książę (Lektura z opracowaniem) - Antoine Saint-Exupéry | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine Saint-Exupéry
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Mały Książę (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
5009595783440

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą. Opracowanie powstało pod kierunkiem Katarzyny Zioły-Zemczak, nauczycielki języka polskiego z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, wieloletniej doradczyni metodycznej, a obecnie konsultantki ds. języka polskiego pracującej na co dzień z nauczycielami.

Doskonała powtórka przed egzaminem ósmoklasisty z języka polskiego. Mały Książę. Lektura z opracowaniem, Antoine de Saint-Exupéry, Wydawnictwo Greg Dane produktu: Wydanie z opracowaniem i streszczeniem.

Antoine Saint-Exupery napisał „Małego Księcia" w Stanach Zjednoczonych w 1943 roku. W utworze tym pisarz wykorzystał własne długoletnie doświadczenie pilota, a przede wszystkim jedną ze swoich przygód, kiedy pewnego dnia rozbił się na Saharze i ... Seria Lektury z opracowaniem to książki przygotowane z myślą o wszystkich uczniach szkół podstawowych i średnich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI