Kiedy byłem mały / Kiedy byłam mała

Kiedy byłem mały / Kiedy byłam mała - Joanna Olech | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy byłem mały / Kiedy byłam mała.pdf
ISBN
4071073151140

OPIS

Asia była chuchrem (ale za to pyskatym). Stale pomalowana gencjaną w fioletowe kropki, z idiotyczną kokardą na czubku głowy, nie przypominała blond aniołka. Pierwsze koślawe litery stawiała piórem maczanym w kałamarzu. Najchętniej jadała chleb z dżemem i pyzy z dziurką. Kolekcjonowała zapachy.Michałek był chłopięciem chorowitym, ale chciał zostać czołgistą, najchętniej takim z czasów II wojny światowej, podsłuchiwał spod stołu rozmowy dorosłych, chrupał krakersy brydżowe i grzecznie nosił upokarzające dziewczęce kozaczki (bo akurat takie rzucili), zamiast hełmofonu, o którym do dzisiaj marzy.Wspomnienia z dzieciństwa Joanny Olech i Michała Rusinka, z fotografiami z ich prywatnych zbiorów.

Słowa tej piosenki sprawiają, że jest to doskonały utwór na Dzień Babci i Dziadka. Zresztą posłuchajcie sami.

Asia była chuchrem (ale za to pyskatym). Stale pomalowana gencjaną w fioletowe kropki, z idiotyczną kokardą na czubku głowy, nie przypominała blond aniołka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI