Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość

Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość - Dagmara Skalska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dagmara Skalska
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość.pdf
ISBN
1038723176547

OPIS

Egoizm to nie grzech, zgadzasz się? Lubimy myśleć o sobie, że się „poświęcamy”: dla męża, dzieci czy przyjaciółek. Angażujemy się w sprawy całego świata – a odwracamy uwagę od własnych problemów i własnego niezadowolenia. Myślenie o swoich potrzebach, pragnieniach i o tym, jak je spełnić, wymaga odważnego spojrzenia na własne życie i na sytuację, w której obecnie jesteśmy, może się bowiem okazać, ze to, co masz, nie jest wcale tym, czego pragniesz i za czym tęsknisz. Jak pokazuje doświadczenie milionów kobiet, zmiana swojego życia wymaga sporej dawki pozytywnego egoizmu, czyli wejrzenia w siebie, znalezienia własnej przestrzeni do „bycia”, do słuchania siebie, zbudowania wewnętrznej siły i poczucia niezależności. Autorka przeprowadzi Cię przez metamorfozę w kierunku Pozytywnej Egoistki – prawdziwej znawczyni siebie. Po lekturze tej książki głęboko odetchniesz i z ulga powiesz: „Egoizm to nie grzech!”

Pseudonim. EBook Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość / Dagmara Skalska, Tomasz Skalski , 28,93 zł, Nie rezygnuj z miłości! Tylko ona może uczynić cię szczęśliwym i wolnym! Rozwiń w sobie akceptację i pewność Egoizm to nie grzech! Kurs na miłość eBook OPIS. Egoizm to nie grzech, zgadzasz się? Lubimy myśleć o sobie, że się „poświęcamy": dla męża, dzieci czy przyjaciółek.

Pobierz i przesłuchaj fragment audiobooka za darmo. Lektor: Dagmara Skalska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI