Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana)

Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana) - Peter Wohlleben | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Peter Wohlleben
WYMIAR
8,20 MB
NAZWA PLIKU
Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana).pdf
ISBN
9662920836445

OPIS

EDYCJA ILUSTROWANAKoguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji, udowadnia, że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt, w których możemy zaobserwować ich mądrość, współczucie, troskę czy przyjaźń.Podobnie jak w bestsellerowym „Sekretnym życiu drzew” Wohlleben przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody, którego nie znamy. Kochasz zwierzęta? Dzięki tej książce przekonasz się, że są ci bliższe, niż ci się zdawało.

Stan książek. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.

Edycja ilustrowana (Peter Wohlleben). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Duchowe życie zwierząt Peter Wohlleben ILUSTROWANA (TOP] 28 ,00 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI