Amy i przyjaciele. Magiczny naszyjnik

Amy i przyjaciele. Magiczny naszyjnik - Diana Kimpton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Diana Kimpton
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Amy i przyjaciele. Magiczny naszyjnik.pdf
ISBN
8212681396191

OPIS

Pierwsza część z serii Amy i przyjaciele.Amy rozumie mowę zwierząt i potrafi się z nimi dogadać. To jej wielka tajemnica. Wszystko za sprawą magicznego naszyjnika, który podarowała jej cioteczna babcia, zwana Bunią. Dużo trudniejsze okazuje się znalezienie prawdziwego przyjaciela.Amy bardzo przezywa swój pierwszy dzień w nowej szkole. Spodziewała się wielu niezwykłych wydarzeń, lecz jak mogła przewidzieć, że pozna muzykalną myszkę śpiewaczkę. Ku jej wielkiemu zmartwieniu nauczyciele chcą pozbyć się ze szkoły maleńkiej lokatorki o cieniutkim, piszczącym głosiku. Czy Amy znajdzie dla niej nowy dom?

Wszystko za sprawą magicznego naszyjnika, który podarowała jej cioteczna babcia, zwana Bunią. Dużo trudniejsze okazuje się znalezienie prawdziwego przyjaciela. Książka w bardzo dobrym stanie.

Magiczny naszyjnik - opis wydawcy. Pierwsza część z serii Amy i przyjaciele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI