ZwierzoChłopiec (książka audio)

ZwierzoChłopiec (książka audio) - David Baddiel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Baddiel
WYMIAR
6,80 MB
NAZWA PLIKU
ZwierzoChłopiec (książka audio).pdf
ISBN
5496425973667

OPIS

Malcolm nie lubi zwierząt. To kłopotliwe, ponieważ cała jego rodzina je uwielbia. W ich domu jest pełno zwierząt. Nie ma tam natomiast tego, co lubi Malcolm, na przykład laptopa, którego chciał dostać na urodziny. Jedyną pociechą jest szkolna wycieczka klas szóstych, na którą zapisali go rodzice. Malcolm właśnie jedzie na nią autokarem i już zbliża się… O nie! Do farmy!Czyta: Janusz ZaduraCzas trwania: 5 godz. 21 min.

Dzikie życie Malcolma (David Baddiel). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Informacje o ZWIERZOCHŁOPIEC.DZIKIE ŻYCIE MALCOLMA AUDIOBOOK - 9644011334 w archiwum Allegro.

Nie ma tam natomiast tego, co lubi Malcolm, na przykład laptopa, którego chciał dostać na urodziny. Jedyną pociechą jest szkolna...

POWIĄZANE KSIĄŻKI